OFFICE ASSISTANT

Summary

Polska, Wrocław

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac biurowych (m.in.: obsługa przesyłek kurierskich, obsługa Gości, prowadzenie dziennika korespondencji, skanowanie i archiwizowanie dokumentów, przygotowanie dokumentów dla działu księgowego)
  • dbanie o zaopatrzenie biura
  • obsługa połączeń telefonicznych i skrzynki mailowej
  • inne prace administracyjne zlecane przez Przełożonych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • chęć zdobywania nowej wiedzy
  • umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną współpracę w środowisku międzynarodowym
  • mile widziany status studenta oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie z młodym zespołem
  • umowa o pracę na ¾ etatu (jeden dzień w tygodniu wolny)
  • lekcje angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • wyjazdy i imprezy integracyjne

FIND OUT MORE

We are committed to what we are doing. Are you too?

Manage Tracking Settings