CEBIT 2018

CEBIT 2018

From Monday June, 11 to Friday June, 15 Europe's Business Festival for Innovation and Digitization takes place in Hannover, Germany. CEBIT 2018 stands for business, leads and ideas. As a triple-punch event featuring exhibits, conferences and networking, CEBIT covers the digitization of business, government and society from every angle.

 

There are four sections at CEBIT, and Grinn will be at d!tec (Hall 26, booth D58) representing our products and innovative solutions. Join us and talk about your business development and plans for tommorow’s world. The future starts here.

MORE POSTS

Budowa kariery od Targów Pracy

Swoją historią podzielił się z nami Daniel Majchrzycki. W marcu 2017 Daniel przyszedł na Akademickie Targi pracy i chociaż mało słyszał o firmie Grinn, postanowił dowiedzieć się więcej. Pracownicy na stoisku zauważyli jego wiedzę i chęć rozwijać się w dziedzinie elektroniki, więc skontaktowaliśmy się z nim od razu po Targach, a już w Czerwcu Daniel zaczął pracę z nami.

Smart device based on liteSOM

Circa – it’s a lot more than an average alarm clock. Circa aims to provide fewer distractions during bedtime and waking up, by getting consumers to return to the stand-al

Od Targów Pracy do pracy w Grinn. Czym zajmuje sie Hardware Designer?

Dzisiaj rozmawialiśmy z Piotrem Twardoszem, który pracuje w Grinn jako Hardware Designer już ponad 6 lat. Poznał firmę Grinn podczas Akademickich Targów Pracy Politechniki Wrocławskiej, gdzie Grinn był wystawcą. Piotr wspomina, że wrażenie na nim zrobiło urządzenie, które znajdowało się na stoisku jako przykład. Był to technologiczny sprzęt wykorzystywany w nanotechnologicznych laboratoriach – interferometr. Po rozmowie z przedstawicielami firmy podjął decyzje, żeby aplikować właśnie tu, a kilka tygodni później już zaczął swój pierwszy dzień jako Hardware Designer.