Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

 

Swoją historią podzielił się z nami Daniel Majchrzycki. W marcu 2017 Daniel przyszedł na Akademickie Targi pracy i chociaż mało słyszał o firmie Grinn, postanowił dowiedzieć się więcej. Pracownicy na stoisku zauważyli jego wiedzę i chęć rozwijać się w dziedzinie elektroniki, więc skontaktowaliśmy się z nim od razu po Targach, a już w Czerwcu Daniel zaczął pracę z nami.

Daniel studiował Automatykę i Robotykę i chociaż studia dały mu potrzebną wiedzę, twierdzi, że przyjście do pracy daje zupełnie inne doświadczenie, które nie da się zdobyć pod czas studiów. Wśród innych, ze studiów  Danielowi przydała się wiedza o fizycznych podstawach zjawisk.

Pierwszy projekt w Grinn, który dostał Danieł był związany z pomiarem temperatury insuliny, a teraz zajmuje się projektami związanymi z medycyną .

„To, co pierwsze rzuciło mi się w oczy, kiedy przyszedłem do Grinn było skupienie na pracy. Jest tu wielu pasjonatów, nie trzeba nikomu mówić co robić, wszyscy chcą pracować i szukają nowych zadań sami” – opowiada Daniel o pierwszych wrażeniach o firmie.

Teraz wśród głównych zalet wymienia fajną atmosferę, profesjonalne a jednocześnie luźne podejście do projektów, możliwość rozwoju oraz możliwość rozwoju swoich projektów po godzinach. Tak niektórzy realizują projekty magisterskie używając zasobów Grinn. Zdaniem Daniela zaletą również jest to, że projekty są ciekawe i zmieniające się. Średni czas realizacji projektu to 1-2 lata od podstaw, więc pracując na dziale Hardware, w ciągu roku masz możliwość popracować nawet nad kilkoma projektami.

Dużym plusem są elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu mogę komfortowo wpisać pracę w swój tryb życia, mam czas dla siebie, na sport i hobby – dodaje Daniel.

Studentom, którzy szukają pierwszą pracę lub staż, radzi nie bać się. Przede wszystkim nie bać się, że coś się zepsuje, no i nie bać się pytać o wiedzę, bo tylko tak można się nauczyć czegoś nowego.

A Grinn właśnie otwiera rekrutację na stanowiska Hardware designera, Software Developera oraz Testera do systemów wbudowanych. Jeśli chciałbyś trafić do Grinn, aplikuj na stronie lub wyślij CV pod adres mailowy job@grinn-global.com

MORE POSTS

IoT technologies at the 2022 Olympic Games

The whole world follows the Olympic Games and evaluates the chances of the athletes of their favorite team. We follow with no less interest the technological solutions in use in the Olympic village and at the competition sites. So, what interesting things met us in Beijing in 2022?

A sustainable world with Rhino

Sustainability focuses on meeting the needs of the present without compromising the ability of future generations to meet their needs. Moving towards sustainable production ha

What does the recruitment process at Grinn look like? Find out more about working in the IoT industry

Welcome all candidates and future employees of Grinn! In this article, you will learn all about how our recruitment process works and how you can better prepare for your interview. At Grinn we specialize in IoT solutions, IoT device design, embedded software development, electronic design, and mechanical engineering tasks.

We use cookies to personalize content and ads, to provide social media features and to analyze traffic on our website. We share information about how you use our website with our social, advertising and analytical partners, such as Google, Facebook. Your personal data administrator on our website is Grinn sp.z o. o. with the headquarter in Wrocław (KRS number: 0000230049). More information can be found in our Privacy Policy.

Manage Tracking Settings
Your cookie preferences have been saved.