Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

 

Swoją historią podzielił się z nami Daniel Majchrzycki. W marcu 2017 Daniel przyszedł na Akademickie Targi pracy i chociaż mało słyszał o firmie Grinn, postanowił dowiedzieć się więcej. Pracownicy na stoisku zauważyli jego wiedzę i chęć rozwijać się w dziedzinie elektroniki, więc skontaktowaliśmy się z nim od razu po Targach, a już w Czerwcu Daniel zaczął pracę z nami.

Daniel studiował Automatykę i Robotykę i chociaż studia dały mu potrzebną wiedzę, twierdzi, że przyjście do pracy daje zupełnie inne doświadczenie, które nie da się zdobyć pod czas studiów. Wśród innych, ze studiów  Danielowi przydała się wiedza o fizycznych podstawach zjawisk.

Pierwszy projekt w Grinn, który dostał Danieł był związany z pomiarem temperatury insuliny, a teraz zajmuje się projektami związanymi z medycyną .

„To, co pierwsze rzuciło mi się w oczy, kiedy przyszedłem do Grinn było skupienie na pracy. Jest tu wielu pasjonatów, nie trzeba nikomu mówić co robić, wszyscy chcą pracować i szukają nowych zadań sami” – opowiada Daniel o pierwszych wrażeniach o firmie.

Teraz wśród głównych zalet wymienia fajną atmosferę, profesjonalne a jednocześnie luźne podejście do projektów, możliwość rozwoju oraz możliwość rozwoju swoich projektów po godzinach. Tak niektórzy realizują projekty magisterskie używając zasobów Grinn. Zdaniem Daniela zaletą również jest to, że projekty są ciekawe i zmieniające się. Średni czas realizacji projektu to 1-2 lata od podstaw, więc pracując na dziale Hardware, w ciągu roku masz możliwość popracować nawet nad kilkoma projektami.

Dużym plusem są elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu mogę komfortowo wpisać pracę w swój tryb życia, mam czas dla siebie, na sport i hobby – dodaje Daniel.

Studentom, którzy szukają pierwszą pracę lub staż, radzi nie bać się. Przede wszystkim nie bać się, że coś się zepsuje, no i nie bać się pytać o wiedzę, bo tylko tak można się nauczyć czegoś nowego.

A Grinn właśnie otwiera rekrutację na stanowiska Hardware designera, Software Developera oraz Testera do systemów wbudowanych. Jeśli chciałbyś trafić do Grinn, aplikuj na stronie lub wyślij CV pod adres mailowy job@grinn-global.com

MORE POSTS

2021 for the IoT market: The most important events

In 2021, many exciting events have taken place. Let's take a look at the most important of them. The year began with the news of a reduction in car production due to a shortage of semiconductors. In one of our previous articles, we analyzed the main reasons that led to this. You can read it here: link. Initially affecting the automotive industry, the shortage has spread to other manufacturers of machinery and electronic components. Naturally, the IoT industry has also suffered.

Campus Recruitment at Wroclaw University of Science and Technology

GRINN AT CAMPUS RECRUITMENT   On March 13, 2018, Grinn took part in Campus Recruitment at Wroclaw University of Technology. The idea of this event was to enable interested

Revolutionizing Transportation and Logistics: How IoT is Changing the Game

Transportation and logistics play a vital role in global economies, facilitating the movement of people, goods, and products across various locations. As we look ahead, the demand for transportation services is expected to skyrocket, in this context, the transportation sector faces significant challenges that need to be addressed to ensure smooth operations and sustainable growth.