Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

 

Swoją historią podzielił się z nami Daniel Majchrzycki. W marcu 2017 Daniel przyszedł na Akademickie Targi pracy i chociaż mało słyszał o firmie Grinn, postanowił dowiedzieć się więcej. Pracownicy na stoisku zauważyli jego wiedzę i chęć rozwijać się w dziedzinie elektroniki, więc skontaktowaliśmy się z nim od razu po Targach, a już w Czerwcu Daniel zaczął pracę z nami.

Daniel studiował Automatykę i Robotykę i chociaż studia dały mu potrzebną wiedzę, twierdzi, że przyjście do pracy daje zupełnie inne doświadczenie, które nie da się zdobyć pod czas studiów. Wśród innych, ze studiów  Danielowi przydała się wiedza o fizycznych podstawach zjawisk.

Pierwszy projekt w Grinn, który dostał Danieł był związany z pomiarem temperatury insuliny, a teraz zajmuje się projektami związanymi z medycyną .

„To, co pierwsze rzuciło mi się w oczy, kiedy przyszedłem do Grinn było skupienie na pracy. Jest tu wielu pasjonatów, nie trzeba nikomu mówić co robić, wszyscy chcą pracować i szukają nowych zadań sami” – opowiada Daniel o pierwszych wrażeniach o firmie.

Teraz wśród głównych zalet wymienia fajną atmosferę, profesjonalne a jednocześnie luźne podejście do projektów, możliwość rozwoju oraz możliwość rozwoju swoich projektów po godzinach. Tak niektórzy realizują projekty magisterskie używając zasobów Grinn. Zdaniem Daniela zaletą również jest to, że projekty są ciekawe i zmieniające się. Średni czas realizacji projektu to 1-2 lata od podstaw, więc pracując na dziale Hardware, w ciągu roku masz możliwość popracować nawet nad kilkoma projektami.

Dużym plusem są elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu mogę komfortowo wpisać pracę w swój tryb życia, mam czas dla siebie, na sport i hobby – dodaje Daniel.

Studentom, którzy szukają pierwszą pracę lub staż, radzi nie bać się. Przede wszystkim nie bać się, że coś się zepsuje, no i nie bać się pytać o wiedzę, bo tylko tak można się nauczyć czegoś nowego.

A Grinn właśnie otwiera rekrutację na stanowiska Hardware designera, Software Developera oraz Testera do systemów wbudowanych. Jeśli chciałbyś trafić do Grinn, aplikuj na stronie lub wyślij CV pod adres mailowy job@grinn-global.com

MORE POSTS

TEC Warsaw

GRINN AT TEC WARSAW   Evertiq Conference, TEC 2018 took place in Warsaw, Poland on May 17, 2018. TEC is featuring discussions and exhibition on advanced and emerging tech

Part 2 - An idea adds a new meaning to a simple toy

The next part of the story of the creation of the Yoli game. We took a pause at the moment when we suggested that the client implement Bluetooth technology, as this gave him an idea that turned the entire concept of the toy around and took it to a qualitatively new level.

We changed our headquarter to a larger one!

GRINN CHANGED ITS HEADQUARTER TO A LARGER ONE   At 1st October we moved to another building, where the area is three times larger than the previous one. Also we have the l

We use cookies to personalize content and ads, to provide social media features and to analyze traffic on our website. We share information about how you use our website with our social, advertising and analytical partners, such as Google, Facebook. Your personal data administrator on our website is Grinn sp.z o. o. with the headquarter in Wrocław (KRS number: 0000230049). More information can be found in our Privacy Policy.

Manage Tracking Settings
Your cookie preferences have been saved.