Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

Budowa kariery od Targów Pracy

 

Swoją historią podzielił się z nami Daniel Majchrzycki. W marcu 2017 Daniel przyszedł na Akademickie Targi pracy i chociaż mało słyszał o firmie Grinn, postanowił dowiedzieć się więcej. Pracownicy na stoisku zauważyli jego wiedzę i chęć rozwijać się w dziedzinie elektroniki, więc skontaktowaliśmy się z nim od razu po Targach, a już w Czerwcu Daniel zaczął pracę z nami.

Daniel studiował Automatykę i Robotykę i chociaż studia dały mu potrzebną wiedzę, twierdzi, że przyjście do pracy daje zupełnie inne doświadczenie, które nie da się zdobyć pod czas studiów. Wśród innych, ze studiów  Danielowi przydała się wiedza o fizycznych podstawach zjawisk.

Pierwszy projekt w Grinn, który dostał Danieł był związany z pomiarem temperatury insuliny, a teraz zajmuje się projektami związanymi z medycyną .

„To, co pierwsze rzuciło mi się w oczy, kiedy przyszedłem do Grinn było skupienie na pracy. Jest tu wielu pasjonatów, nie trzeba nikomu mówić co robić, wszyscy chcą pracować i szukają nowych zadań sami” – opowiada Daniel o pierwszych wrażeniach o firmie.

Teraz wśród głównych zalet wymienia fajną atmosferę, profesjonalne a jednocześnie luźne podejście do projektów, możliwość rozwoju oraz możliwość rozwoju swoich projektów po godzinach. Tak niektórzy realizują projekty magisterskie używając zasobów Grinn. Zdaniem Daniela zaletą również jest to, że projekty są ciekawe i zmieniające się. Średni czas realizacji projektu to 1-2 lata od podstaw, więc pracując na dziale Hardware, w ciągu roku masz możliwość popracować nawet nad kilkoma projektami.

Dużym plusem są elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu mogę komfortowo wpisać pracę w swój tryb życia, mam czas dla siebie, na sport i hobby – dodaje Daniel.

Studentom, którzy szukają pierwszą pracę lub staż, radzi nie bać się. Przede wszystkim nie bać się, że coś się zepsuje, no i nie bać się pytać o wiedzę, bo tylko tak można się nauczyć czegoś nowego.

A Grinn właśnie otwiera rekrutację na stanowiska Hardware designera, Software Developera oraz Testera do systemów wbudowanych. Jeśli chciałbyś trafić do Grinn, aplikuj na stronie lub wyślij CV pod adres mailowy job@grinn-global.com

MORE POSTS

WHY WILL YOUR IOT PROJECT FAIL? 7 REASONS AND TIPS TO AVOID FAILURE

You know that most startups fail, and we know why. In this article, you will find the most common reasons, and we will give tips on how to avoid failure.

For the Greener Future: How IoT is Driving Energy Efficiency and Sustainability

In the pursuit of a sustainable and greener future, the Internet of Things (IoT) is emerging as a powerful tool for optimizing resource consumption and improving energy efficiency. By integrating IoT technologies into various sectors and applications, we can revolutionize how we manage and utilize energy resources.

We are looking for developers who want to learn new things

GRINN is a Design House in which we design various types of embedded devices for a wide range of clients. We are constantly on the lookout for those who want to learn new things.